Mieszkanie, ul. Drzymały
Drzymały, Lubajny, warmińsko-mazurskie
- 639 000 zł
- 69,76 m²
- 9 159,98 zł/m²
Elwira Sobolewsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Drzymały
Drzymały, Lubajny, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Drzymały
Zaktualizowane: 13 maja 2026
639 000 zł 69,76 m² 9 159,98 zł/m²
parter/1
3
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 639 000 zł (9 159,98 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 69,76 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, dwupoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), ogródek 75 m²
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI WŁASNE M GRUPA PGS INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 571735
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Drzymały, Lubajny, Ostróda, ostródzki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka, las
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: boisko, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Mieszkanie dostępne od ręki | Bez prowizji | Nowe 2-poziomowe z ogrodem 75 m² Lubajny k. Ostródy
Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 69,76 m², położone w kameralnej zabudowie szeregowej w Lubajnach tuż pod Ostródą.